Nowoczesne daszki

realizacja6-3logo-1200x675.jpg

Nowoczesne daszki.

Jesteśmy firmą od wielu lat działającą w branży usług budowlanych. Naszymi sztandarowymi produktami są nowoczesne daszki balkonowe, samochodowe oraz tarasowe, które montujemy na terenie Warszawy.

“MT Plastics – Zadaszenia z poliwęglanu”  oferuje nowoczesne daszki, których konstrukcja zbudowana jest z aluminium. To wyjątkowo eleganckie i nowoczesne zadaszenie dostępne na terenie Warszawy oraz całego kraju, które proponujemy w bogatej gamie kolorystycznej.

Proponujemy bogatą gamę produktów, w tym:

– daszki balkonowe,

– daszki nad drzwi wejściowe,

– daszki tarasowe

– daszki samochodowe

– daszki przemysłowe

 

Proponowane przez nas zadaszenia tarasów w Warszawie to produkty spełniające wysokie standardy. Cieszą się one znakomitą jakością oraz dużym walorem estetycznym. Dzięki temu na atrakcyjności zyskują Państwa tarasy i balkony.

Konstrukcja daszku wykonana jest z aluminium. Dzięki temu są to daszki lekkie, a bardzo trwałe i o wyjątkowo solidnej konstrukcji. Dostępne są one w kilku kolorach, wybieranych na indywidualne zamówienie klienta. Nasze daszki malowane są specjalną technologią proszkową, zaś do pokrycia wykorzystuje się poliwęglan komorowy w dostępnych odcieniach, tj. mlecznym, dymnym brązowym oraz przezroczystym.

 

Niezależnie od produktu jaki wybiorą Państwo spośród dostępnych w naszej ofercie, liczyć możecie na najwyższą jakość wykonania oraz estetykę. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybki montaż. Wybierając naszą firmę, wybieracie Państwo europejskie standardy i pełną satysfakcję.