MT Plastics – daszki przyszłości

trio-1200x800.jpg

MT Plastics – daszki przyszłości.

“MT Plastics – Zadaszenia z poliwęglanu”  to polska marka o ugruntowanej na rynku pozycji. Od wielu lat naszym głównym polem działania jest produkcja daszków tarasowych, balkonowych i samochodowych, które dzięki swojej znakomitej jakości zyskały miano zadaszenia bezkonkurencyjnego w całej Warszawie i kraju.

Dlaczego MT Plastics?

Nasze daszki wykonane są z poliwęglanu, zaś ich konstrukcja aluminiowa. To oryginalna alternatywa dla konkurencji, produkującej daszki metodą tradycyjną.

Dzięki takiej strukturze nasze daszki są trwałe i wysokiej jakości, odporne na wodę deszczową, zmienność temperatury, nasłonecznienie oraz bezwzględnie szczelnie. Nie bez powodu uważa się je również za niezniszczalne.

Zadaszenia na indywidualne potrzeby

Oferowane przez naszą firmę zadaszenia to rozwiązania dostępne dla każdego. Daszki montujemy na terenie Warszawy, gdzie istnieje możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb Klienta, związanych chociażby z nietypową architekturą budynku.

Proponujemy estetyczne zadaszenia tarasów i balkonów, a także daszki samochodowe.

Są one dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, wyjątkowo upiększając przestrzeń w której zostały zamontowane. Na Państwa życzenie dokonujemy montażu daszków zarówno na terenie Warszawy, jak i całego kraju. Zamawiając u nas usługę montażu, możecie być Państwo pewni terminowego wykonania, profesjonalizmu monterów oraz wysokiej estetyki wykonania.

Nasza dewiza to zadowolenie i satysfakcja Klienta, dzięki czemu możecie Państwo spodziewać się usług na najwyższym poziomie oraz cieszyć doskonałą jakością produktu przez długie lata.